4. kolo Big Shock! ligy 8.11.

Petra Šebková - středa, 19. listopadu 2014

Turnaje

Tentokrát již 4.kolo BigShock! ligy se konalo v benešovském areálu. V obou kategoriích se sešlo po šesti párech. Výherci se mohli těšit na ceny od sponzora BigShock! v podobě energy tyčinek, drinků a cukrů. Nesměly chybět ani perníkové medaile od Marty Slámové.

V kategorii mixy se na třetím místě umístil po urputných bojích pár Hanka Sedláková s Milošem Takáčem, na druhém místě skončili Michaela Hlavová s Petrem Kubcem a první místo vybojovali Gabriela Příhodová s Janem Příhodou.

V kategorii žen 3. místo obsadily Terka Příhodová a Michaela Voldřichová, druhé místo vybojovaly Jana Burianová s Kateřinou Kvisovou. Na prvním místě se umístily Petra Šebková a Jana Slabejová. V obou skupinách hrály všechny páry proti sobě na 2 vítězné sety.

Další kolo proběhne již tento víkend 22.11. Máme již jen jedno volné místo v kategorii žen.