Jak dopadlo 3. kolo Big Shock! ligy?

Petra Šebková - sobota, 1. listopadu 2014

Turnaje

V neděli 26.10.2014 se konalo další kolo Big Shock! ligy v kategorii mixy a ženy .

V obou kategoriích se sešly 4 páry. Vytvořila se tak jedna čtyřčlenná skupina za každou kategorii, ve které hrál každý s každým na dvě kola.
V kategorii mixy se na prvním místě umístili Petr Kubec a Kateřina Průchová. Druhé místo obsadili Andrej Takáč s Veronikou Manyovou a třetí místo vybojovali Kristýna Marková a Jan Souček.
V kategorii žen se na prvním místě umístila Petra Šebková se spoluhráčkou Nikol Součkovou, druhé místo vybojovala dvojice Natálie Sochovská a Lucie Brázdová, a na třetím místě se umístily Anna Kotrášová s Barborou Bryndovou.
Všichni výherci soutěžili o ceny od sponzora Big Shock! a o perníkové medaile od Marty Slámové. Další kolo Big Shock! ligy se koná již 8.11.2014, tentokrát v sobotu, opět na benešovských kurtech. Budeme se na Vás těšit!