Poslední halový Open do 23 let v Praze pod záštitou BS

Miloš Takáč - středa, 26. března 2014

Turnaje

23.3.2014 se odehrálo poslední halové kolo této sezóny  Open turnaj do 23 let v pražském areálu Gutovka. Bojovalo mezi sebou 8 dívčích a 8 mužských dvojic.

Mezi muži bylo k vidění nové složení více párů.
Zajimavé bylo zejména bratrské duo Tadeáš a Ondřej Bajuszovi, kteří obsadili druhé místo. Starší bratr Tadeáš byl zde mladšímu bratrovi oporou. Ondru vyprovokoval k parádním výkonům, i když ve finále už síly chyběly. V semifinálovém zápase byla od Tadeáše k vidění pleáda různých blokařských zákroků, za které by se nemusel stydět ani profesionál. Vítězi mužské kategorie se stali naši členi Martin Bárta s Ondrou Rédlem, kterým tímto blahopřejeme!

V dívčí kategorii vyhrála také naše členská dvojice Veronika Vraná s Veronikou Pískovou a to i přes prohru ve skupině, kde skončily až na třetím místě. V dívčí kategorii svou hrou a beachovou inteligencí zaujala Lucie Pehalová, která ukázala, že se v Brně hraje kvalitní beachvolleyball.