Vánoční turnaj v Plzni

Miloš Takáč - středa, 23. prosince 2015

Turnaje

V sobotu 19.12. jsme naložili auta a vyjeli se podívat za našimi plzeňskými beachaři. Celkem se turnaje zúčastnilo 24 hráčů a hráček. V každé kategorii se hrál systém king/queen. O dostatek zápasů tak nebyla nouze.

Díky systému většina hráčů hrála více než 10 setů. Hráli jsme po celou dobu na čtyřech kurtech, takže turnaj pěkně odsýpal. V ženské kategorii nakonec kralovala místní trenérka Petra Braunová, stříbrnou příčku vybojovala Jitka Štorková a bronzovou pozici obsadila mladá naděje Kateřina Krásná. V mini beachi do 13 let získal královský titul Honza Marek, který si pro vítězství dojel z Prahy. Nejmladší kategorii s přehledem vyhrála Bára Grulichová.

Vítězům a vítězkám moc gratulujeme. Všem děkujeme, že jste s námi strávili tak příjemný den na písku. Už nyní se těšíme na další!