Sluková s Kolocovou bojovaly v Norsku o čtvrtfinále

Sluková s Kolocovou bojovaly v Norsku o čtvrtfinále

Petr Tlustý - pondělí, 15. června 2015

Beach volejbal ve světě

Chladné počasí, krásná příroda, přívětiví fanoušci a nejlepší hráči beach volejbalu z celého světa bojující o nejvyšší příčky a prize money v celkové hodnotě 800 000 dolarů. Součástí těchto bojů byly i české jedničky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová. Tak probíhal turnaj v městě Stavanger v Norsku.

Turnaj Stavanger Major se konal od 8. do 14. června a účastnilo se ho celkově až 145 týmů ze 36 zemí. Za muže zde neměla Česká republika žádný reprezentační tým. Zato v kategorii žen nás reprezentovaly hned dva skvělé páry, a to ve složení Bonnerová/Hermannová a samozřejmě Sluková/Kolocová.

Bonnerová s Hermannovou byly naneštěstí vyřazeny už v kvalifikaci nizozemskou dvojicí Van Gestel/Van der Vlist těsným výsledkem 2:1. Zato dvojici Kiki a Maki se výjimečně dařilo. Dokázaly vyhrát svou skupinu a postoupili do osmifinále bez nutnosti hrát play-off.

V osmifinále narazily Češky na ostřílenou brazilskou dvojici Juliana/Antonelli, které bohužel naše favoritky vyřadily z dalších bojů o medaile jasným výsledkem 21:18 a 21:15. Markéta Sluková s Kristýnou Kolocovou tak skončily na celkovém 9. místě.

Zdroj: www.fivb.org/EN

Zdroj foto: FB page Kolocová & Sluková - Beachvolleyball team

Generální partner

Stample!

Beach Service finančně podporují:

Praha MŠMT Městský obvod Plzeň 4 Město Benešov Pardubice Pardubický kraj

Partneři a sponzoři

Birell Plzeňský Prazdroj Koktejl S-Centrum Benešov STAVOKA Hradec Králové, a. s.
Gymnázium Pardubice Mozartova HIKO SPORT Plzeň pro sport GALA KMOTRA Hanka Mochov